preloader

Spotkaniem z Mikołajem – Fajna Ferajna Fundacji BGK

Podróż do krainy Świętego Mikołaja w towarzystwie elfów przebiegła pomyślnie, z wieloma wrażeniami. Zabawy: „Zimowa słodycz” dała poczuć smak czekolady, „Magiczne kotwice” i „Mikołaj w kominie” pozwoliły rozruszać się przed podróżą. Test wiedzy o Świętym Mikołaju przybliżył nas do spotkania z Mikołajem i prezentami. Na zakończenie rozdaliśmy sobie nawzajem „Niekosztowne prezenty” w postaci miłych słów, dobrych rad, uścisku dłoni czy serdecznym uśmiechu.

Spotkaniem z Mikołajem podsumowaliśmy realizację projektu Fajna Ferajna Fundacji BGK.

To były trzy miesiące wypełnione nie tylko zajęciami pozalekcyjnymi, ale przede wszystkim relacjami wypełnionymi szacunkiem, akceptacją i przyjaźnią. Projekt miał charakter integracyjny i skierowany był do uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Borzęciczkach oraz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Borzęciczkach.

W zajęciach projektowych uczestniczyło w sumie ok 80 uczniów, którzy rozwijali swoje pasje, szukali nowych zainteresowań i poznawali się nawzajem.

Pani Dyrektor podziękowała uczestnikom projektu za zaangażowanie, wspólną zabawę, rozszerzanie zainteresowań. Przy wspólnym śpiewaniu kolęd z chórkiem pod kierunkiem Pana Włodka Regulskiego atmosfera świąt stała się bliższa i wypełniona radością i ciepłem.

Skip to content