Spotkanie Samorządu Uczniowskiego.

Wczoraj odbyło się spotkanie Samorządu Uczniowskiego, podczas którego podsumowaliśmy mijający rok szkolny. Był to czas refleksji nad zrealizowanymi inicjatywami oraz działaniami, które udało się przeprowadzić dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i współpracę w tym roku szkolnym. Życzymy udanych, bezpiecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

Skip to content