Poniedziałkowe lekcje odbyły się w terenie – w naszym szkolnym ogrodzie hortiterapii. Był czas na naukę, zabawę oraz prace porządkowe w najbliższym otoczeniu szkoły. Przypomnieliśmy sobie również zasady bezpiecznego spędzania wakacji oraz to, gdzie szukać pomocy w razie potrzeby.
To był wartościowy dzień pełen aktywności i nauki na świeżym powietrzu.








